Eja-holá - "svet" vás volá!

Autor: František Cudziš | 25.11.2017 o 9:42 | Karma článku: 4,91 | Prečítané:  393x

    Súčasnú dobu kultúry podvodu ilustrujú kauzy rôzneho rangu. Popri megapodvodoch politicko-ekonomických kriminálnikov sú tu aj príklady menších špekulácií. Špekulácií "úsmevnejších", hoci nie s mŕtvym majetkom ale so živými ľuďmi.

    V slovenskej tlači, priam "zamorenej" inzerátmi, sa vyskytne kadečo.
    Keď som sa stretol s nižšie zobrazeným inzerátom prvý raz, pomyslel som si svoje a "tým to haslo". No prichádza mi na oči opakovane, nuž si dovolím vyjadriť k nemu stručnú poznámku. -

    

    Naivného človeka by naozaj mohlo v prvej chvíli napadnúť: Nejaký znudený "pracháč", s cestovateľskými záľubami, sa chce zoznámiť takto netradične (nie cez "zoznamku") s príjemnou mladou ženou. A to takým spôsobom, že ju bude lákať vidinou exotických diaľav, ktoré jej umožní spoznať prakticky "zadarmo".

    Keď sa však inzerát opakuje, jasne to signalizuje, že sa tu zrejme nejedná o hľadanie osobnej známosti, ale rovno o "nábor" záujemkýň o vykonávanie bližšie nešpecifikovanej činnosti.
    S pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote, objednávateľ inzerátu nie je hormónmi "napružený" muž, povedzme so záujmom o potencionálnu životnú družku. (V takom prípade by využil "zoznamku" a ponuky by sa mu tiež len tak hrnuli. Mal by si z čoho vyberať.)
    S pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote, objednávateľ inzerátu je nejaký bordel-papá. V tom prípade by si záujemkyne o jeho ponuku mali uvedomiť, že za tie "prachy" (2500 Є mesačne) musia mať podstatne väčšie prednosti než napríklad nejedná štátna radkyňa, a že to teda nebudú ľahko nadobudnuté peniaze.

    Všetkým, čo čaru inzerátu podľahnú, odkazujem:
    Milé ženy, nuž len zdarne testujte!... (Pardón, chcel som povedať - "cestujte".)

    Druhý inzerát síce neponúka možnosť poznávania diaľav, ale tiež láka na "kráľovské peniaze" každý deň, exkluzivitu, luxus a pohodlie. Lebo to - pochopiteľne - patrí k základným predpokladom pre spokojnosť "bohatej zahraničnej i domácej klientely", ktorá - pre zmenu - (pravdepodobne) nemá tak veľký záujem o diaľky, ako skôr o hĺbky.

    Záujemkyniam z radov dievčat naozaj neponúka cestovanie, ale celkom určite "testovanie".
    Keby totiž mali roznášať podnosy so šampusom v seneckom "night clube", čo aj "hore bez", celkom určite by nepotrebovali "samostatné ubytovanie v nadštandardných apartmánoch".

    Naozaj toto sme si chceli "vyštrngať" na námestiach v novembri 1989?   

 

 

    Do pozornosti stálym čitateľom mojich článkov:

    Vážení priatelia, v poslednej dobe dostávam do svoje e-mailovej schránky cufr@centrum.sk od facebooku zoznamy mien ľudí, ktorí by azda chceli so mnou komunikovať cez facebook. Za všetky ponuky na tento kontakt vám srdečne ďakujem, no (predbežne) zo - subjektívnych dôvodov - nechcem pobývať na facebooku, aj keď ponúka možnosť chatu. Preto každého, kto má záujem o nejaké doplňujúce informácie k mojim myšlienkam, alebo dokonca záujem o nejakú (aj jednorázovú) formu spolupráce so mnou, nateraz odkazujem na uvedený e-mailový kontakt. Dúfam, že vás to neurazí ani neodradí od vašich zámerov v súvislosti so mnou. Ďakujem vám za porozumenie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?