Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Igor, Igor! – Zase sa flákaš, a - je ti jedno či v Bruseli alebo dzesi na vyhodze! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pán Cudziš,...

...naozaj nerozumiem, prečo sa potrebujete - Vy, dospelý človek, vzdelaný a navyše aj objaviteľ či vynálezca - neustále verejne zhadzovať prezentáciou svojej netaktnosti. Už som Vás za to kritizoval, zopakujem: Pán premiér Igor Matovič je Vám do rodiny, a či sused, s ktorým sa stretávate pri hrabaní lístia a v pivnici na domovej schôdzi? Čo za "Igor, Igor!" a podobné výkriky pohŕdania?
Keby čokoľvek premiér robil - vždy to bude pre ľudí ako Vy nanič a hodné len posmechu. Premiér sa stará ako vie - a nerobí vyslovene zle. Radí sa s odborníkmi, konzultuje kroky aj nariadení, aj celoplošného testovania. Nezaslúži si, ani on, ani jeho tím, aby mu neustále ktosi pomätene hádzal polená pod nohy, podrážal kolená. Prosím Vás, pán Cudziš, už sa spamätajte a správajte sa dôstojne.
Ďalej - pán prezident, nebohý Václav Havel. Pre Vás "Vašek Havlů." To si čo dovoľujete? Vy ste s ním pracovali ako robotník v pivovare? Nie. Vy ste dosiahli celosvetové uznanie ako dramatik, literát, disident, politik? Nie. Ale ako "kopáč" sa o to snažíte aspoň tu, na blogu. Kopať do bývalého pána prezidenta, do dnešného pána premiéra a do ľudí, ktorých nevedno prečo nenávidíte - v tom ste takmer jednotka.
Dám Vám vari dobrú, osožnú radu: Nikam v tejto dobe so svojimi plagátmi nechoďte, seďte a ležte doma. Ste vo veku, keď nielen kovid dostanete "raz - dva - tri." Načo riskujete?
P. S.: Škoda, že Vám nejdú tie hyperlinky a stále ste neporozumeli ich zmyslu, významu a tiež miestu na konci Vašich článkov. Zbytočne som sa s Vami natrápil.
 

Pán Droppa,

ako vidíte, ja mám takú potrebu - "verejne sa zhadzovať svojou netaktnosťou", pretože mám k tomu dobrý, oprávnený a logický dôvod. Vy máte trochu iné "potreby", ale ja sa vám do nich nestarám, pokiaľ veci nepresiahnu určitú mieru.

Čo sa týka Vaška Havlů - alebo Igora - vy asi neviete, čo je tzv. "autorská licencia". Vaška som si definitívne prestal vážiť v tej chvíli, keď som porovnal jeho najdôležitejšie výroky s jeho činmi. Priveľmi sa rozchádzali, a malo to nezanedbateľné dôsledky na celú československú spoločnosť, ešte aj dnes po tridsiatich rokoch to vidno. Nebol intelektuál toho formátu, ktorým túžil byť. Že ho určití ľudia uznávajú, to je ich osobná vec. Ja mám iný názor. A veľmi rád by som sa mýlil, ale Vašek už svoje podlosti neopraví, pretože sa definitívne porúčal.

Teraz Ide o to, aby rovnako nedopadol Matovič. Vám je asi jedno, že (rovnako ako Vašek) oklamal desaťtisíce ľudí - minimálne tým, že v nich vzbudil falošné nádeje. Ale je toho viac. Vy hovoríte, že ja som netaktný. Ja hovorím - Matovič je (aj) arogantný. Možno ani nie je pravda, že "navrhoval" kohosi postaviť k múru a... Sú tu ďaleko závažnejšie veci. On sa - na úkor nás všetkých - zabáva za premiérsky plat. Ja som sa rozhodol nemlčať už vtedy, keď sa nám tu ktosi vysmieval - prostredníctvom takých "rekvizít" ako je rohožka alebo ponožky. Prečo by som mal mlčať teraz, v ďaleko závažnejšom prípade.

Vám nie je trápne podsúvať čitateľom, že mi v článku nefungujú hyperlinky, keď sa každý môže okamžite presvedčiť, že to nie je pravda, že fungujú? Alebo vám išlo len o to, vzbudiť dojem, že som to medzičasom napravil? A tiež (možno) o to, aby ste sa niekomu takto pchali do p... ozornosti?

Ako si môžete všimnúť, ja vám nedávam rady. Kladiem iba otázky.
 

Pán Cudziš,...

...k tým hyperlinkom: Vysvetľoval som Vám to telefonicky niekoľkokrát - volali ste Vy mne i ja Vám. Nepochopili ste nič, pretože ste ma ani nepočúvali, len ste si neustále rozprávali to svoje.
Akéže podlosti vyviedol, vykonal pán Václav Havel? Veď buďte konkrétny - môžete o tom, o tých podlostiach, napísať článok.
Mňa a mojich priateľov, priateľky, kamarátov, kamarátky, známych, známe pán Václav Havel nepodviedol, neoklamal.
Aj Vy sa raz budete "definitívne porúčať." Čo po Vás ostane? Vznikne dajme tomu svetová knižnica s Vašimi písomnými dielami ako prameň poznaní a vedoostí? Nie.
Moje rady a doslova polopatistické návody pre Vás ohľadom hyperlinkov boli iba dobre mienenou snahou o pomoc. Nikomu som sa tým nikam nepchal.
Vy nedávate rady - veď o ne nikto nestojí, nepýta si ich. Napokon - kto len mohol, ten Vás i s Vašimi "vynálezmi" poslal do hája zeleného.
 


Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 153
 2. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 125
 3. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 73
 4. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 68
 5. Jozef Sitko: Aj nová lož poslankyne SaS provokovala premiéra 67
 6. Ľubor Bystrický: Logika podľa Igora M. 42
 7. Miroslav Galovič: Rátanie kamalások V. Niekedy sa veci vymknú z rúk. A nielen veci. A nielen z rúk... 42
 8. Jakub Pohle: Ako sa policajt a SISkár stretol s vybavovačom z pozadia SNS 30
 9. Martin Droppa: Snežný sen Borisa Kollára 28
 10. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 28

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Zvony
 2. Ján Škerko: Úvahy o živote
 3. Štefan Vidlár: Uš je to tady, uš je to tady
 4. Július Kovács: Pozor na Hodžovom namestí dnes o 13.hod Kotlebovci!!! Neprovokujte ich ruškami !!!
 5. Roman Hutira: Čo sa 99% študentov nikdy nedozvie v škole?
 6. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 7. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 8. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 9. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 10. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch


Už ste čítali?